Poiščite si natančno to, kar iščete

  • Prosimo, izberite svojo lokacijo in jezik

  • Kopenski promet

    Młodszy Specjalista ds. Obsługi Logistycznej

    Lokacija
    Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Poljska
    Career Level
    Strokovnjaki/strokovnjakinje
    Vrsta zaposlitve, Vrsta dela
    Full time
    Datum in ID-št. izdaje
    , 326840

    Your tasks

    Zakres zadań:
    • Obsługa WMSa (SAP);
    • Systemowa obsługa wydań towaru na produkcję klienta;
    • Przygotowywanie zleceń dla pracowników magazynu;
    • Awizowanie odbiorów przesyłek;
    • Wyjaśnianie rozbieżności magazynowych;
    • Kontakt z działem planowania, zakupów klienta.

    Requirements

    Oczekiwania wobec Kandydata:
    • Wykształcenie minimum średnie;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu;
    • Umiejętność priorytetyzowania zadań;
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
    • Otwartość na poszerzanie wiedzy;
    • Wychodzenie z inicjatywą;
    • Odpowiedzialność za powierzone zadania i doprowadzanie ich do końca.
    Mile widziane:
    • Znajomość SAPa;
    • Doświadczenie w pracy w magazynie;
    • Doświadczenie w pracy w obszarze obsługi klienta.
    Nasza oferta:
    • Miejsce pracy: Dachtery 3, 85-820 Bydgoszcz;
    • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna);
    • Wsparcie w okresie wdrożenia;
    • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń;
    • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych;
    • Możliwość korzystania z ZFŚS;
    • Możliwość dofinansowania nauki - kursy doszkalające, językowe czy studia;
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport;
    • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
    • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

    Our offer

    W DB Schenker kształtujemy przyszłość logistyki. Nasz zespół to 76 000 profesjonalistów na całym świecie. Każda osoba jest kluczowa i ważna oraz kreuje naszą przyszłość. Oprócz osiągania celów zespołowo, stawiamy także na rozwój osobisty i odkrywanie Twojego indywidualnego potencjału. Jeśli chcesz rozpocząć karierę, która daje Ci możliwości oraz wyzwania dołącz do nas! Jesteśmy organizacją, która cały czas idzie do przodu. #whatMattersToYou

    Soglasje za uporabo piškotkov in zbiranje podatkov

    Piškotke uporabljamo za optimizacijo našega spletnega mesta in njegovo nenehno izboljševanje. Za to med drugim uporabljamo Adobe Analytics. Z nadaljnjo uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov. Več  informacij o piškotkih in kako jih onemogočiti lahko najdete v našem pravilniku o zasebnosti.

  • Piškotki in sledenje

    Želimo vam omogočiti in podati vse informacije, da se boste lahko odločili za ali proti uporabi piškotkov, ki niso nujno potrebni za tehnično delovanje spletne strani.  Piškotki so majhne besedilne datoteke, v katerih je mogoče shraniti osebne podatke.

    Naš pravilnik o zasebnosti je namenjen zagotavljanju, da ste v celoti seznanjeni z zbiranjem in obdelavo podatkov, vključno z uporabo piškotkov na naših spletnih straneh, in da lahko na podlagi vseh informacij sprejmete vašo odločitev. Nastavitve piškotkov pa lahko kadar koli spremenite.

    Več informacij najdete v naši politiki zasebnosti.