Business Woman in Office
Azubi Fachkraft für Lagerlogistik in der Kontraktlogistik am PC
Worker in Warehaouse
Business Man and Woman sitting at Laptop

Operátor/Operátorka na oddělení příjmu/ Warehouseman - Strančice

Ihre Aufgaben

  • příjem zboží a vykládka kamionu
  • uskladňování zboží na palety
  • používání čteček čárových kódů a manipulační techniky (VZV), k jejichž obsluze vás proškolíme a na naše náklady zajistíme potřebná oprávnění
  • komunikace s administrativou příjmu a celním oddělením
  • práce v čistém a suchém skladu, vhodná pro muže i ženy

Anforderungen

  • pracovat s chutí a spolehlivě
  • pozitivní přístup
  • ochotu pracovat ve jednosměnném provozu s tím, že začátek týdne je pro nás náročnější část týdne
  • praxi na pozici Skladník (výhodou)

Unser Angebot

  • stravenkový paušál 75 Kč/den
  • příspěvek na údržbu ochranných oděvů ve výši až 1050 Kč/měsíc (čistého)
  • příspěvek na dopravu ve výši až 1 000 Kč/měsíčně (hrubého)
  • férové mzdové ohodnocení
  • možnost kariérního růstu
  • finanční motivaci za mimořádný výkon
  • mzdu na účtu vždy nejpozději 10. den v měsíci
  • bezva tým kolegů a práci, která vás bude bavit
  • příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • týden dovolené navíc + 2 Sick Days
  • bonusy za loajalitu
  • pravidelné akce pro zaměstnance a je toho mnohem více...

Kontakt

Kristýna Brixí
kristyna.brixi@dbschenker.com

Job Details

Position

ID

202105310029

Unternehmen

Schenker Spol. S.R.O

Stadt

Strančice

Erstellt

01.05.2021