Mitä etsit?

  • Valitse sijainti ja kieli

  • Contract Logistics / SCM

    Site Manager

    Sijainti
    Sochaczew, Masovia, Puola
    Urataso
    Ammattilaiset
    Työsuhteen luonne, työn luonne, Työsuhteen laatu
    Full time
    Julkaisupäivä,
    , 330514

    Tehtäväsi

    Zakres zadań:

    • Stała współpraca z Klientami, gwarantująca obsługę magazynową na najwyższym poziomie w zróżnicowanym magazynie typu multi-user;
    • Efektywne zarządzanie dedykowanym zespołem oraz lokalizacją w Parku Logistycznym w Teresinie k/ Warszawy o powierzchni ponad 30 000 m²;
    • Nadzór nad P&L, w tym współudział w budżetowaniu oraz realizacja założonych celów finansowych;
    • Odpowiedzialność za realizację uzgodnień komercyjnych z Klientami oraz przestrzeganie firmowych standardów i procedur;
    • Tworzenie i wdrażanie strategii rozwoju lokalizacji poprzez rozwój i odnowienia istniejących kontraktów oraz implementację nowych projektów;
    • Kształtowanie kultury ciągłego doskonalenia, zwiększania produktywności oraz innowacyjności, w tym automatyzacji i digitalizacji procesów;
    • Współpraca z Dostawcami Firmy, działami wspomagającymi oraz innymi biznesami w Schenker.

    Oczekiwania wobec Kandydata:

    • Minimum kilkuletnie doświadczenie w branży Contract Logistics na podobnym stanowisku zarządczym;
    • Praktyczne komunikowanie się w języku angielskim w biznesie;
    • Praktyczna znajomość modeli komercyjnych (close-book, open-book) oraz doświadczenie w pracy z kontaktami logistycznymi i umowami z Dostawcami;
    • Rozwinięte kompetencje interpersonalne i komunikacyjne;
    • Zdolności analityczne wykorzystywane w obszarze finansowym i procesowym (dane logistyczne), w tym praktyczne doświadczenie w pracy z MS Excel i PowerBI;
    • Doświadczenie we wdrażaniu lub pracy z systemami WMS (Warehouse Management System); znajomość WCS będzie dodatkowym atutem;
    • Wiedza z zakresu Prawa Pracy oraz doświadczenie w pracy z Agencjami Pracy Tymczasowej i/lub Outsourcingiem;
    • Mile widziane doświadczenie w branży Retail, omni-commerce oraz e-fulfilment.

    Vaatimukset

    Co oferujemy Kandydatowi:

    • Umowę o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia roczna);
    • Samochód służbowy wraz z kartą paliwową;
    • Jasny zakres odpowiedzialności oraz sprawczości i realnego wpływu na biznes;
    • Wysoką kulturę pracy opartą na szacunku i skupieniu na bezpieczeństwie;
    • Możliwość rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń;
    • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (wolontariat);
    • Możliwość korzystania z ZFŚS;
    • Możliwość dofinansowania nauki - kursy doszkalające, językowe czy studia;
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport;
    • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
    • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

    Tarjouksemme

    W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 78 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

    Muuta

    Schenker Deutschland AG is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

    Salli evästeiden käyttö ja tietojen kerääminen

    Käytämme evästeitä, jotta voimme optimoida verkkosivustoamme ja parantaa sitä jatkuvasti. Tätä varten käytämme muun muassa Adobe Analyticsia. Jatkamalla tämän sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön. Saat lisätietoja evästeistä ja siitä, miten voit päättää tietosuojakäytännöstäsi.

    Haluamme antaa sinulle mahdollisuuden päättää itse sellaisten evästeiden käytöstä, jotka eivät ole pakollisia verkkosivuston teknisen toimivuuden kannalta. Evästeet ovat pieniä tekstitiedostoja, joihin voidaan tallentaa henkilötietoja.

    Tietosuojakäytännöllä pyritään varmistamaan, että olet täysin tietoinen tietojen keräämisestä ja käsittelystä myös sivuston evästeiden avulla ja että voit tehdä asianmukaisesti ilmoitetun päätöksen. Voit kuitenkin muuttaa evästeasetuksia milloin tahansa.

    Lisätietoja löydät tietosuojakäytännöstämme.