161110_icono_product_teaser Shape Shape 161110_icono_product_teaser icon-arrow-left icon-arrow-right icon-first icon-last 161110_icono_product_teaser 161110_icono_product_teaser location-pin 161110_icono_product_teaser 161110_icono_product_teaser contact-desktop-white careers-desktop-white

Mūsų adresas, rekvizitai, kontaktai

Kreipkitės ir kartu rasime geriausius sprendimus!

UAB "Schenker"  
(22-as kelio Vilnius-Kaunas kilometras)
Logistikos g. 2, Sausių k., Trakų r.
LT-21401, Lietuva

Tel.: +370 5 260 2525
El.paštas: info.lt@dbschenker.com

Klientų aptarnavimas
Tel.: +370 700 55900
El.paštas: booking.vilnius@dbschenker.com

Įmonės kodas:        111552645
PVM mok.kodas: LT115526417

Bankas: AB “SEB bankas”
S.W.I.F.T.  CBVI LT 2X
Ats. sąsk. Nr.: LT02 7044 0600 0164 4891

Edmundas Daukantas
Vykdantysis direktorius
Tel. +370 5 260 25 24
El.paštas: info.lt@dbschenker.com

Šarūnas Bieliauskas
Finansų direktorius
Tel. +370 5 260 25 27
El.paštas: Sarunas.Bieliauskas@dbschenker.com

Darius Apanavičius
Informacinių technologijų vadybininkas
Tel. +370 5 260 25 33
El.paštas: Darius.Apanavicius@dbschenker.com

Skirmantė Stankevičiūtė
Verslo vystymo vadovė
Tel. +370 260 25 30
El.paštas: Skirmante.Stankeviciute@dbschenker.com

Sergej Markevič
Jūrų transporto sk. vadybininkas
Tel.: +370 5 260 26 74
El.paštas: Sergej.Markevic@dbschenker.com

Gediminas Kęstutis
Sausumos transporto vadovas
Tel.: +370 5 260 25 45
El.paštas: Gediminas.Kestutis@dbschenker.com

Ieva Maniokienė
Paslaugų skyriaus vadovė
Tel.+370 5 2602522
El.paštas: ieva.maniokiene@dbschenker.com

Dmitrij Starynin
Oro transporto sk. vadovas
Tel: +370 5 260 25 34
El.paštas: Dmitrij.Starynin@dbschenker.com


Orinta Baltrušaitytė
Jūrų transporto sk. vadybininkė
Tel: +370 5 260 25 19
El.paštas: Orinta.Baltrusaityte@dbschenker.com

Gediminas Kęstutis
Sausumos transporto vadovas
Tel.: +370 5 260 25 45
El.paštas: Gediminas.Kestutis@dbschenker.com


Rimvydas Svetlauskas
Rizikos ir kokybės vadybininkas
Tel.: +370 5 260 25 38
El.paštas: Rimvydas.Svetlauskas@dbschenker.com

Jevgenijus Samoilovas
Logistikos vadovas
Tel.: +370  686 81619
El.paštas: Jevgenijus.Samoilovas@dbschenker.com

Egidijus Puikys
Terminalo operatorius
Mob.: +370 69 81 48 27
E-mail: Egidijus.Puikys@dbschenker.com