Shape Shape 161110_icono_product_teaser icon-arrow-left icon-arrow-right icon-first icon-last 161110_icono_product_teaser 161110_icono_product_teaser location-pin 161110_icono_product_teaser 161110_icono_product_teaser contact-desktop-white careers-desktop-white

MR & PR; Manager In Warehouse Checking Boxes,

Diagnostik moderní elektroniky//Warehouseman diagnostician

Sus tareas

  • Kontrola a diagnostika moderní elektroniky
  • Evidence zjištěných závad
  • Aktualizace provozního systému společnosti
  • Manipulace se zbožím na skladě
  • Příjem a balení zboží

Requisitos

  • Manuální zručnost a preciznost
  • S počítačem jste si už potykali
  • Pracovat s chutí a spolehlivě
  • Zodpovědnost je Vaše silná stránka
  • Pozitivní přístup za každé situace.

Nuestra oferta

  • Prestižní práci s prestižními HiTec produkty
  • Bezva tým kolegů a práci, která Vás bude bavit
  • Pracovní dobu od 7:00 do 15:00 hodin
  • Dobré platové ohodnocení a další zajímavé benefity
  • Pomůžeme Vám růst, vyšvihnout se můžete až na pozici vedoucího
  • Samozřejmostí jsou stravenky
  • Příspěvek na dopravu
  • Týden dovolené navíc
  • a je toho mnohem více...

Contacto

SCHENKER spol.s r.o.
Helene Prellová
Všechromy 65, 25163 Strančice, Česká republika

Detalles del trabajo

Posición

ID

201901080008

Empresa

Schenker Spol. S.R.O

Ciudad

Strančice

Creado

26/05/2020