161110_icono_product_teaser Shape Shape 161110_icono_product_teaser icon-arrow-left icon-arrow-right icon-first icon-last 161110_icono_product_teaser 161110_icono_product_teaser location-pin 161110_icono_product_teaser 161110_icono_product_teaser contact-desktop-white careers-desktop-white

Dyspozytor

Your tasks

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 68 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Opis stanowiska:
Rola Dyspozytora w DB Schenker polega na zapewnianiu Klientom: realizacji zleceń transportowych, kompleksowej informacji o przesyłce, jak również wsparcia w rozwiązywaniu problemów związanych z odbiorem lub dostawą towaru.

Zakres odpowiedzialności:
  • Koordynacja bieżącej realizacji usług transportowych poprzez zapewnienie dostępności niezbędnego taboru oraz optymalne wykorzystanie floty
  • Zapewnienie jakości usług świadczonych klientom poprzez wysokiej jakości współpracę operacyjną z przewoźnikami i kurierami
  • Rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych klientów z uwzględnieniem standardów jakościowych DB Schenker
  • Uczestnictwo w budowaniu kultury Lean
  • Bieżąca obsługa listów przewozowych w systemie DB Schenker
  • Identyfikowanie potrzeb jakościowych i operacyjnych klientów wewnętrznych i zewnętrznych oraz proponowanie innowacyjnych rozwiązań.

Requirements

Czy szukamy właśnie Ciebie?
Zdecydowanie TAK, jeżeli:
  • Posiadasz doświadczenie w branży TSL
  • Swobodnie posługujesz się pakietem Microsoft Office
  • Jesteś otwarta/otwarty na pracę w systemie trzyzmianowym
  • Efektywnie zarządzasz czasem, zasobami i sprzętem
  • Bierzesz odpowiedzialność za swoje działania i ich rezultaty
  • Dynamika pracy w naszej branży Cię nie zaskakuje i świetnie radzisz sobie z nieoczekiwanymi wydarzeniami
  • Dostarczasz informacji szybko, rzeczowo i w zrozumiały sposób
  • Konstruktywnie współpracujesz z innymi działami wewnątrz organizacji, a także z partnerami zewnętrznymi.

Our offer

Dlaczego warto z nami pracować? Co oferujemy?

Warunki zatrudnienia:
  • Praca w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest globalnym liderem w branży
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Praca na 3 zmiany (weekendy wolne)
  • Możliwość rozwoju, podniesienia kwalifikacji
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez DB Schenker (bez pośrednictwa agencji) - umowa o pracę
  • Dla obcokrajowców wsparcie prawne przy uzyskaniu tymczasowego karty pobytu i innych dokumentów

Kultura i rozwój:
  • Możliwość udziału w corocznych wydarzeniach- Turniej Sportowy oraz spływ kajakowy
  • Możliwość organizacji/ wzięcia udziału w akcjach: Szlachetna Paczka, Świąteczny Czas Pomagania, Zielony Czas Pomagania
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń
  • Dwudniowe indywidualne szkolenie wstępne
  • Organizacja oraz sfinansowanie szkolenia i egzaminu UDT uprawniającego do obsługi wózków widłowych
  • Job rotation- możliwość pracy na różnych stanowiskach i w różnych oddziałach

Benefity:
  • Premia miesięczna, bony świąteczne, wczasy pod gruszą
  • Możliwość korzystania z ZFŚS
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty multisport
  • Dwukrotnie wyższy niż ustawowy dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE
  • Możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia w przypadku polecenia znajomych do pracy

Contact

Zainteresowana? Zainteresowany?
Aplikuj, bo Twoja decyzja dziś może być początkiem wspaniałej kariery w DB Schenker jutro.

Job Details

Position

Dyspozytor

ID

201909100019

Company

Schenker Sp. z o.o.

City

Bydgoszcz

Created

Sep 9, 2019