161110_icono_product_teaser Shape Shape 161110_icono_product_teaser icon-arrow-left icon-arrow-right icon-first icon-last 161110_icono_product_teaser 161110_icono_product_teaser location-pin 161110_icono_product_teaser 161110_icono_product_teaser contact-desktop-white careers-desktop-white

Kasjer - Specjalista ds. obsługi klienta

Twoje zadania

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 68 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Dokładna lokalizacja: ul. Stary Kisielin - Logistyczna 4, Zielona Góra

Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie pobrań klientów (gotówki)
  • nadzorowanie procesu przyjmowania i realizacji zleceń
  • rozwiązywanie kwestii operacyjnych klientów współpracujących w systemie krajowym
  • telefoniczna obsługa zapytań klientów
  • zapewnienie klientom profesjonalnej obsługi

Wymagania

Wymagania:
  • sprawne posługiwanie się pakietem Microsoft Office
  • dostarczanie informacji szybko, rzeczowo i w zrozumiały sposób
  • umiejętność identyfikowania potrzeb klientów
  • umiejętność prowadzenia swobodnej i profesjonalnej rozmowy telefonicznej

Nasza oferta

Dlaczego warto z nami pracować?
Warunki zatrudnienia:
  • Praca w godzinach 10.00-18.00
  • Zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest globalnym liderem w branży
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Możliwość rozwoju, podniesienia kwalifikacji
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez DB Schenker (bez pośrednictwa agencji) - umowa o pracę
  • Dla obcokrajowców wsparcie prawne przy uzyskaniu tymczasowego karty pobytu i innych dokumentów

Kultura i rozwój:
  • Możliwość udziału w corocznych wydarzeniach- Turniej Sportowy
  • Możliwość organizacji/ wzięcia udziału w akcjach : Szlachetna Paczka, Świąteczny Czas Pomagania, Zielony Czas Pomagania
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń
  • Możliwość dofinansowania nauki – kursy doszkalające, studia o kierunku logistyka

Benefity:
  • Premia miesięczna, bony świąteczne, wczasy pod gruszą
  • Możliwość korzystania z ZFŚS- możliwość uzyskania nieoprocentowanej pożyczki
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty multisport
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE
  • Możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia w przypadku polecenia znajomych do pracy

Kontakt

Szczegóły oferty

Stanowisko

ID

201909190055

Firma

Schenker Sp. z o.o.

Miasto

Zielona Góra

Utworzono

2019-09-18