Stabilne zatrudnienie w firmach dostawców DB Schenker

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku kierowca zawodowy. Prosimy zainteresowane osoby o wypełnienie formularza i przesłanie go na wskazany adres.

​​​​​​​Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmach transportowych na stałe współpracujących z DB Schenker

Zakres obowiązków kierowcy zawodowego:

  • odbiory, przewozy i dostawy przesyłek
  • kontakt ze stałymi klientami firmy Schenker sp. z o.o.

Czas pracy:

  • poniedziałek - piątek (czasami sobota)
  • praca w systemie dziennym każda noc w domu! lub
  • praca w godzinach nocnych każdy weekend w domu!

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • prawo jazdy kategorii B lub C lub C+E
  • kurs na przewóz rzeczy
  • uczciwość
  • zdolności komunikacyjne i kultura osobista

Zapewniamy:

  • stałe zatrudnienie na warunkach umowy o  pracę w  firmach przewozowych obsługujących sieć logistyczną DB Schenker
  • ubezpieczenie zdrowotne kierowców od następstw NW
  • szansę zdobycia doświadczenia w firmie będącej liderem na rynku
  • udział w atrakcyjnych i profesjonalnych szkoleniach
  • szkolenia wprowadzające, przydzielenie kuriera –opiekuna na czas wdrażania
  • możliwość rozwoju zawodowego bezpośrednio w firmie Schenker sp. z o.o.
  • udział w projektach wolontariackich i zawodach sportowych.