161110_icono_product_teaser Shape Shape 161110_icono_product_teaser icon-arrow-left icon-arrow-right icon-first icon-last 161110_icono_product_teaser 161110_icono_product_teaser location-pin 161110_icono_product_teaser 161110_icono_product_teaser contact-desktop-white careers-desktop-white Flag of HaitiFlag of Swaziland

DB Schenker je novým prémiovým partnerem Německého svazu pozemního hokeje

DB Schenker sponzoruje výrobu sportovních dresů. Inovativního partnerství na úrovni managementu

Špičkový výkon na mezinárodní úrovni celosvětové elity - přesně to je cílem jednoho z nejúspěšnějších německých sportovních svazů. Stejně jako jedné předního globálního poskytovatele logistických služeb. Německý svaz pozemního hokeje (DHB) s radostí vítá DB Schenker do své hokejové rodiny v roli nového prémiového partnerského sponzora. Během následujících dvou let získá osm národních týmů DHB pro své hráče sportovní dresy jako sponzorský dar od lídra v poskytování logistických služeb. DB Schenker bude poprvé k vidění jako sponzor a partner DHB následující sobotu během dvojitého mistrovství Evropy v pozemním hokeji EuroHockey Championship mužů i žen v Amsterdamu (19.-27. srpna v živém vysílání státní německé televize na kanálu Sport1).

Martin Häner a Janne Müller-Wieland, kapitáni obou národních hokejových týmů (foto: Frank Uijlenbroek)

Uzavřená dohoda o spolupráci se mimo jiné zaměřuje na specifický koncept: v rámci partnerské spolupráce se plánuje systematická výměna zkušeností mezi vrcholovým managementem DB Schenker a DHB na téma nástrojů, postupů a dovedností v leadershipu. Účastníci se mohou těšit například na společné semináře, pořádané speciálně za účelem, který má oběma stranám umožnit přínos ze vzájemného poznání zkušeností získaných druhou stranou v oblasti leadershipu. Úvodní workshop managementu, kterého se zúčastnili Jamilon Mülders, trenérka DHB týmu žen, a vrcholový management DB Schenker, již proběhl

„Naším cílem je uspět tváří v tvář aktivní konkurenci a zaujmout vedoucí pozici v oblasti našeho odvětví. DB Schenker počítá s vysoce motivovanými zaměstnanci. V rámci tohoto programu pro networking s DHB na téma leadershipu vybudujeme inovativní partnerství, které se stane přínosem pro obě strany,“ řekl Thomas Schulz, člen představenstva zodpovědný za lidské zdroje ve DB Schenker.

Jan Fischer, marketingový ředitel v DHB, dodal: „Velmi se těšíme na průběh této nové spolupráce s globálním hráčem s vysokou reputací, kterým DB Schenker je. Již během naší první společné sezóny jsme vnímali intenzivní zájem, který obě strany navzájem projevují o téma principů leadershipu a odpovědných lídrů druhé strany. Nyní chystáme meeting manažerů DB Schenker a důležitých osobností z DHB, jako jsou trenéři, hráči a funkcionáři, abychom mohli pokračovat v této úspěšné spolupráci.

Contact us