E-kaubanduse järgmine põlvkond

Rootsis Stockholmi lähedal asuvas Arlandastadi logistikakeskuses on DB Schenker edukalt käivitanud automaatse e-tellimuste täitmise ja tagastuste käitlemise lahenduse CarryPick. See uus süsteem, mis töötab Skandinaavia suurima mänguasjade e-jaemüüja Lekmer.com jaoks, tugevdab DB Schenkeri positsiooni e-kaubanduse turul.


CarryPick on osa DB Schenkeri e-kaubanduse tootevalikust, mis on suunatud suurte internetipõhiste ettevõtetega klientidele, kes otsivad tõhusamaid lahendusi. See on Swisslogi poolt välja töötatud automaatne ladustamise, kaupade edastamise ja tellimuste vastu võtmise süsteem. Lahenduse tuumaks on iseliikuvad robotid (Automated Guided Vehicles - AGV), mis juhivad teisaldatavaid riiuleid töötlemiskohtadesse, kus need vastu võetakse ja pakitakse. 


Tänu moodulülesehitusele saab lahendust tipphooaegadel või kliendi äri kasvades laiendada ning see töötab nutika tarkvaraga, mis on ühendatud DB Schenkeri laojuhtimissüsteemiga. See ühendus, mille on loonud meie oma IT-eksperdid standardsete IT-liideste abil, hõlbustab lahenduse installeerimist teistes DB Schenkeri asukohtades ja ka uute klientide juures.


„Oleme uhked ja väga õnnelikud, et oleme rakendanud ja kasutame maailma seni suurimat CarryPicki rakendust", DB Schenkeri Rootsi ettevõttearenduse juht ütleb Anders Holmberg. „Rohkem kui 60 roboti ja 1550 teisaldatava riiuli abil oleme võimelised haldama 35 000 erinevat toodet 24/7. Ja me töötleme 40 000 tellimusrida päevas,“ jätkab ta.


See lahendus katab 10 000 ruutmeetrit laopinda, millest 6000 ruutmeetrit on eraldatud CarryPicki süsteemile. Pakkudes oma klassi parimat tõhusust ja täielikku paindlikkust tõstab CarryPick, personali tootlikkust kuni 60% ja säästab samal ajal ligikaudu 20% laopinda.


See järgmise põlvkonna automatiseerimine on ajendatud DB Schenkeri innovatsiooni- ja lahenduste programmist, mis järgib ettevõtte strateegiat Logistics 4.0. Edendades aktiivselt digitaliseerimist ja investeerides jätkusuutlikesse tehnoloogiatesse, kehtestab DB Schenker kogu maailmas uued normid klientide tarneahelate juhtimises ja tugevdab oma juhtiva tarneahelapartneri positsiooni.

Contact us