Skip to content


Działania społeczne

Dbamy o równowagę między efektywnością ekonomiczną, wpływem na społeczeństwo i środowisko. Nasi pracownicy co roku proponują w jakie działania społeczne warto się zaangażować, aby pomóc ludziom i środowisku. Wybieramy najbardziej interesujące pomysły i staramy się je zrealizować. W ciągu całego roku nasi współpracownicy organizują kilka dodatkowych wydarzeń, podczas których zbierają pieniądze na cele charytatywne, dzieląc się przy tym swoimi pasjami i integrując zespoły.

Pomagaj z nami!

W ciągu ostatnich lat przeprowadziliśmy wiele akcji charytatywnych. Jednym z naszych pierwszych projektów wolontariackich była organizacja imprezy świątecznej dla dzieci z niepełnosprawnością. Przygotowaliśmy również kilka Szlachetnych Paczek dla potrzebujących rodzin oraz wspieraliśmy zwierzęta w schronisku budując własnoręcznie budy dla psów.

Zadbaj o planetę razem z nami

Z drugiej strony staramy się minimalizować nasz ślad ekologiczny, dlatego np. zrezygnowaliśmy z plastikowych butelek w naszym biurze. Podczas warsztatów z innymi najemcami zbudowaliśmy wspólnie budki dla ptaków z naszego ogrodu. Mamy również własny ul i już niebawem spróbujemy pysznego miodu.

Nasz pierwszy Raport Społeczny!

1/3

STC Runners pobiegli dla fundacji Rock’n’Roll

2/3

Szkolenia z pierwszej pomocy

3/3