161110_icono_product_teaser Shape Shape 161110_icono_product_teaser icon-arrow-left icon-arrow-right icon-first icon-last 161110_icono_product_teaser 161110_icono_product_teaser location-pin 161110_icono_product_teaser 161110_icono_product_teaser contact-desktop-white careers-desktop-white

You not only want to be a global player. But a global winner.

IT Service Desk Agent

Here to move.

As an IT Service Desk Agent.

“Pracuję jako Service Desk Agent z językiem szwedzkim. Zajmuję się wsparciem technicznym szwedzkich użytkowników. Jest to moja pierwsza praca w branży IT. Wielkim plusem pracy w DB Schenker Technology Center Warsaw jest niewątpliwie atmosfera.
Zespół IT Service Desk jest pod tym względem wyjątkowy. Pracujemy jako jedna drużyna i wspólnie osiągamy nasze cele. Każdy jest bardzo pomocny I chętny  do dzielenia się wiedzą.
Firma daje mi również ogromne możliwości rozwoju. Dzięki pracy w międzynarodowym projekcie mam szansę na rozwój umiejętności językowych i  na naukę nowych rzeczy, z którymi wcześniej nie miałam nic wspólnego.”

Magda, IT Service Desk Agent


Dowiedz się więcej na temat zadań zespołu IT Service Desk.


"Na stanowisku IT Service Desk Agent potrzebna jest przede wszystkim dobra znajomość języka angielskiego i innego europejskiego języka. Mile widziane jest doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość metodologii ITIL czy narzędzi takich jak Service Now, ale najważniejsze jest pozytywne nastawienie i otwartość."

Edyta, Recruiter


Czego możesz oczekiwać od nas podczas rekrutacji?

Zadbamy o to, żeby spotkanie w naszej firmie było dla Ciebie miłym doświadczeniem, bez względu na wynik rozmowy. Możesz liczyć na kubek dobrej kawy lub herbaty, szybki i jasny proces rekrutacji oraz uczciwą informację zwrotną przekazaną w krótkim czasie. Przede wszystkim jednak na fajnych ludzi wokół, którzy chcą poznać Twoją historię.

Nasze aktualne oferty pracy znajdziesz tu.

Proszę wybrać: Country - Poland, Functional area- Information and Communication Technology