Skip to content


demand manager
You want to deliver innovative solutions for tomorrow - and you make it happen today

Demand Manager

Here to move.

As Demand Manager.
"Moim zadaniem,ale także wielką szansą – jest możliwość działania pomiędzy światem biznesu i IT. Muszę zrozumieć i odpowiadać na potrzeby obu stron, znajdując najlepsze rozwiązania dla nas wszystkich. Niesamowicie inspirująca jest praca z tak młodym zespołem i zmienianie rzeczy niemożliwych w możliwe. Pracujemy razem, pomagamy sobie, tworzymy systemy i procesy, które zmieniają sposób myślenia o tym, jak cały świat jest połączony. Łatwo jest wprowadzać nowe pomysły w takim środowisku i rozwijać się. Jest tutaj dużo różnorodnych możliwości rozwoju – ostatnio na przykład powołaliśmy do życia Women’s Web – kobiecą inicjatywę, która ma za zadanie inspirować i promować różnorodność w organizacji. Będziemy organizować spotkania, aby dzielić się wiedzą i wspierać kobiety w rozwoju w środowisku IT”.

Małgorzata, Demand Manager
 

Dowiedz się więcej na temat zadań zespołu PPM

HR Business Partner article pic

"Jeśli uwielbiasz planować, analizować, łączyć różne pomysły, interesy i przede wszystkim znajdować rozwiązania, to Demand Manager jest stanowiskiem dla Ciebie. Jesteś idealnym kandydatem, jeśli nie boisz się dokumentacji technicznej i masz doświadczenie w biznesie (logistyka, transport) oraz w IT. Pracujemy w oparciu o zwinne metodyki, więc Twoje doświadczenie z agile będzie mile widziane"

Marika, HR Business Partner


Czego możesz oczekiwać od nas podczas rekrutacji?

Zadbamy o to, żeby spotkanie w naszej firmie było dla Ciebie miłym doświadczeniem, bez względu na wynik rozmowy. Możesz liczyć na kubek dobrej kawy lub herbaty, szybki i jasny proces rekrutacji oraz uczciwą informację zwrotną przekazaną w krótkim czasie. Przede wszystkim jednak na fajnych ludzi wokół, którzy chcą poznać Twoją historię.


Nasze aktualne oferty znajdziesz tu.

Proszę wybrać: Country - Poland, Functional area- Information and Communication Technology