Skip to content


Developer
The digital world is your home. Reinventing it your passion.

Developer

Here to move.

As Developer.

“Jestem liderem grupy utalentowanych ludzi. Moją rolą jest usuwać wszystkie przeszkody na ich drodze. Każdego dnia piszemy “tony kodów”. Staramy się, aby były jak najlepsze, dbając nie tylko o końcowego użytkownika, ale również komfort pracy programistów.

Trzymamy się razem. Jako jeden zespół mamy ten sam cel – dostarczać najlepsze cyfrowe rozwiązania. Jesteśmy w tym dobrzy. Dlaczego? Bo robimy to, ponieważ chcemy i możemy, angażując się całym sercem. Co mnie napędza? Wyzwania! To, co robimy, naprawdę ma znaczenie. Nasze rozwiązania są używane przez setki tysięcy ludzi na całym świecie. Gdy nasze rozwiązania są coraz lepsze, poprawiamy jakość ich życia. "


Michał, Developer Leader

Dowiedz się więcej na temat zadań zespołu Solutions Delivery.
 

Recruiter_1 article pic

“Jeśli chcesz pracować z nami jako developer, przede wszystkim przygotuj dobrze swoje CV. Skup się na technologiach, z którymi pracujesz i z którymi chciałbyś pracować. Chcemy wiedzieć, dlaczego programujesz i co najbardziej w tym lubisz.”

Nadiia, Recruiter
 

Czego możesz oczekiwać od nas podczas rekrutacji?

Zadbamy o to, żeby spotkanie w naszej firmie było dla Ciebie miłym doświadczeniem, bez względu na wynik rozmowy. Możesz liczyć na kubek dobrej kawy lub herbaty, szybki i jasny proces rekrutacji oraz uczciwą informację zwrotną przekazaną w krótkim czasie. Przede wszystkim jednak na fajnych ludzi wokół, którzy chcą poznać Twoją historię.

Nasze aktualne oferty znajdziesz tu.

Proszę wybrać: Country - Poland, Functional area- Information and Communication Technology