Skip to content


IT Support Desk Agent
You not only want to be a global player. But a global winner.

IT Service Desk Agent

Here to move.

As an IT Service Desk Agent.

“Pracuję jako Service Desk Agent z językiem szwedzkim. Zajmuję się wsparciem technicznym szwedzkich użytkowników. Jest to moja pierwsza praca w branży IT. Wielkim plusem pracy w DB Schenker Technology Center Warsaw jest niewątpliwie atmosfera.
Zespół IT Service Desk jest pod tym względem wyjątkowy. Pracujemy jako jedna drużyna i wspólnie osiągamy nasze cele. Każdy jest bardzo pomocny I chętny  do dzielenia się wiedzą.
Firma daje mi również ogromne możliwości rozwoju. Dzięki pracy w międzynarodowym projekcie mam szansę na rozwój umiejętności językowych i  na naukę nowych rzeczy, z którymi wcześniej nie miałam nic wspólnego.”

Magda, IT Service Desk Agent


Dowiedz się więcej na temat zadań zespołu IT Service Desk.


Recruiter_2 article pic

"Na stanowisku IT Service Desk Agent potrzebna jest przede wszystkim dobra znajomość języka angielskiego i innego europejskiego języka. Mile widziane jest doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość metodologii ITIL czy narzędzi takich jak Service Now, ale najważniejsze jest pozytywne nastawienie i otwartość."

Edyta, Recruiter


Czego możesz oczekiwać od nas podczas rekrutacji?

Zadbamy o to, żeby spotkanie w naszej firmie było dla Ciebie miłym doświadczeniem, bez względu na wynik rozmowy. Możesz liczyć na kubek dobrej kawy lub herbaty, szybki i jasny proces rekrutacji oraz uczciwą informację zwrotną przekazaną w krótkim czasie. Przede wszystkim jednak na fajnych ludzi wokół, którzy chcą poznać Twoją historię.

Nasze aktualne oferty pracy znajdziesz tu.

Proszę wybrać: Country - Poland, Functional area- Information and Communication Technology