DB Schenker Technology Center Warsaw.

Rozwijamy biznes i życie, kształtując drogi, którymi nasz świat się łączy.

Jesteśmy zespołem specjalistów, który tworzy i dostarcza najwyższej jakości rozwiązania cyfrowe dla potrzeb globalnego operatora logistycznego DB Schenker. Naszymi partnerami są klienci DB Schenker oraz 76 000 pracowników w 2000 lokalizacjach na całym świecie. Przeprowadzamy klientów przez cały proces realizacji projektu od analizy potrzeb i wymagań, zbudowanie i dostarczenie rozwiązania do  implementacji. Zapewniamy stałe  wsparcie i bezpieczeństwo przepływów informacyjnych  wszystkim użytkownikom. Działamy wg modelu „follow the sun” - jesteśmy dostepni 24/7. 

DB Schenker Techology Center Warsaw jest jedną z 3  Global Delivery Hubs funkcjonujących w ramach globalnych struktur DB Schenker. Pozostałe dwa zlokalizowane są w Chinach i w Indiach.

W Warszawie zatrudniamy ok. 250 osób, planujemy w krótkim czasie podwoić liczbę pracowników.

DB Schenker Technology Center Warsaw jest jednym z dwóch Global Delivery Hubs.

Razem z pozostałymi jednostkami zlokalizowanymi w Nanjing ( Chiny), Delhi (Indie) oraz Essen (Germany) działamy w globalnej strukturze DB Schenker IT – Technology Solution Center.

Technology Solution Center jest wirtualnym zespołem ponad 800 ekspertów, który:

 … standaryzuje
wspiera osiąganie efektywności kosztowej DB Schenker poprzez standaryzację IT dzięki odpowiednim narzędziom, umiejętnościom, metodom i szybkiemu wprowadzeniu rozwiązań na rynek,

 … przejmuje
pomaga zmniejszyć zależność od firm zewnętrznych, ustanawiając podstawę dla insourcingu usług IT dla DB Schenker,

 … globalizuje
rozwija globalne usługi IT dla DB Schenker, jest wewnętrznym partnerem, który zna specyfikę światowej logistyki oraz globalny krajobraz IT,

 … przekonuje
dba o swoich ekspertów IT.

Globalne IT Delivery Hub w Warszawie

Markus Sontheimer i Volker Witzel rozmawiają o strategii IT oraz organizacyjnej integracji nowej lokalizacji uslug IT w Polsce.

Zobacz więcej