161110_icono_product_teaser Shape Shape 161110_icono_product_teaser icon-arrow-left icon-arrow-right icon-first icon-last 161110_icono_product_teaser 161110_icono_product_teaser location-pin 161110_icono_product_teaser 161110_icono_product_teaser contact-desktop-white careers-desktop-white

Innowacje i cyfryzacja.

Innowacyjne działania są obecne w naszej firmie od jej początków w XIX wieku. Zatrudniamy około 72 000 pracowników na całym świecie i naszym celem jest dostarczanie najbardziej innowacyjnych usług i rozwiązań dla naszych klientów. DB Schenker przyspiesza przejście firm na kulturę opartą na danych poprzez aktywny rozwój analityki i rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji. Oferujemy najnowocześniejsze usługi cyfrowe, takie jak platformy i aplikacje mobilne, a także nowe rozwiązania IoT, tak aby nasi klienci mogli się rozwijać. 

Więcej na dbschenker.comJuż dziś budujemy przyszłość

W DB Schenker Technology Center Warsaw jesteśmy zaangażowani w realizację strategii korporacyjnej.
Poprzez tworzenie i dostarczanie innowacyjnych rozwiązań cyfrowych już dziś budujemy przyszłość globalnych przepływów dóbr i informacji.

Kreujemy świat  pełen nowych możliwości dla jeszcze szybszych i lepszych światowych przepływów dóbr i informacji . Dzięki naszym działaniom najdalsze miejsca stają się bliższe, a dobra bardziej dostępne.

Twórcami przyszłości są ludzie. Utalentowany, zróżnicowany i zaangażowany zespół jest motorem wszystkich naszych działań i sukcesów. Staramy się, aby nasze środowisko pracy i spotkanie z nami było tym, czego szukają i potrzebują. Dbamy, by stworzyć  inspirujące, rozwijające i przyjazne miejsce.

Działamy w oparciu o metody agile, czerpiemy z filozofii lean management, jesteśmy  szybko zmieniająca się firmą funkcjonującą w strukturze macierzowej. Wszystko przy zachowaniu najwyższych standardów przywódczych, wykorzystując system wartości Grupy DB Schenker.