Developer_600

Innowacje i cyfryzacja.

Innowacyjne działania są obecne w naszej firmie od jej początków w XIX wieku. Zatrudniamy około 76 000 pracowników na całym świecie i naszym celem jest dostarczanie najbardziej innowacyjnych usług i rozwiązań dla naszych klientów. DB Schenker przyspiesza przejście firm na kulturę opartą na danych poprzez aktywny rozwój analityki i rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji. Oferujemy najnowocześniejsze usługi cyfrowe, takie jak platformy i aplikacje mobilne, a także nowe rozwiązania IoT, tak aby nasi klienci mogli się rozwijać. 

Więcej

https://www.dbschenker.com/global/about/innovation-digitalization

Już dziś budujemy przyszłość.

W DB Schenker Technology Center Warsaw jesteśmy zaangażowani w realizację strategii korporacyjnej.  Poprzez tworzenie i dostarczanie innowacyjnych rozwiązań cyfrowych już dziś budujemy przyszłość globalnych przepływów dóbr i informacji. Kreujemy świat  pełen nowych możliwości dla jeszcze szybszych i lepszych światowych przepływów dóbr i informacji . Dzięki naszym działaniom najdalsze miejsca  stają się bliższe, a  dobra bardziej dostępne.

Twórcami przyszłości są ludzie. Utalentowany, zróżnicowany i zaangażowany zespół jest motorem wszystkich  naszych działań i sukcesów. Staramy się, aby nasze środowisko pracy i spotkanie z nami  było tym, czego szukają i potrzebują. Dbamy, by stworzyć  inspirujące, rozwijające i przyjazne miejsce. 

Działamy w oparciu o metody agile, czerpiemy z filozofii lean management, jesteśmy szybko zmieniająca się firmą funkcjonującą w strukturze macierzowej. Wszystko przy zachowaniu najwyższych standardów przywódczych, wykorzystując system wartości Grupy DB Schenker.
 Już dziś budujemy przyszłość

W DB Schenker Technology Center Warsaw jesteśmy zaangażowani w realizację strategii korporacyjnej.
Poprzez tworzenie i dostarczanie innowacyjnych rozwiązań cyfrowych już dziś budujemy przyszłość globalnych przepływów dóbr i informacji.

Kreujemy świat  pełen nowych możliwości dla jeszcze szybszych i lepszych światowych przepływów dóbr i informacji . Dzięki naszym działaniom najdalsze miejsca stają się bliższe, a dobra bardziej dostępne.

Twórcami przyszłości są ludzie. Utalentowany, zróżnicowany i zaangażowany zespół jest motorem wszystkich naszych działań i sukcesów. Staramy się, aby nasze środowisko pracy i spotkanie z nami było tym, czego szukają i potrzebują. Dbamy, by stworzyć  inspirujące, rozwijające i przyjazne miejsce.

Działamy w oparciu o metody agile, czerpiemy z filozofii lean management, jesteśmy  szybko zmieniająca się firmą funkcjonującą w strukturze macierzowej. Wszystko przy zachowaniu najwyższych standardów przywódczych, wykorzystując system wartości Grupy DB Schenker.

Globalne IT Delivery Hub w Warszawie

Markus Sontheimer i Volker Witzel rozmawiają o strategii IT oraz organizacyjnej integracji nowej lokalizacji uslug IT w Polsce.

Zobacz więcej