Skip to content


Developer_600

Strategia

W DB Schenker Technology Center Warsaw jesteśmy zaangażowani w realizację strategii korporacyjnej. Poprzez tworzenie i dostarczanie innowacyjnych rozwiązań cyfrowych już dziś budujemy przyszłość globalnej logistyki, która zmienia się każdego dnia. Utalentowany, zróżnicowany i zaangażowany zespół jest motorem wszystkich naszych działań i sukcesów. Staramy się tworzyć inspirujące, rozwijające i przyjazne miejsce dla naszych współpracowników. Działamy w oparciu o metody agile, czerpiemy z filozofii lean management, jesteśmy szybko zmieniająca się firmą funkcjonującą w strukturze macierzowej. Wszystko przy zachowaniu najwyższych standardów przywódczych, wykorzystując system wartości Grupy DB Schenker.

Innowacyjność i digitalizacja

Naszym celem jest dostarczanie najbardziej innowacyjnych usług i rozwiązań. DB Schenker przyspiesza przejście do kultur opartej na danych, aktywnie rozwijając rozwiązania oparte na analityce i sztucznej inteligencji. Tworzymy najnowocześniejsze usługi cyfrowe, takie jak platformy i aplikacje mobilne, a także nowe rozwiązania IoT, które pozwolą naszym klientom się rozwijać.

We build the future of tomorrow

Innowacja polega na spojrzeniu poza to co już istnieje i kwestionowaniu statusu quo w celu opracowania najlepszych rozwiązań o maksymalnej wartości dla wszystkich.

Nasze wartości

.

Walk the Talk DB Schenker Value

Dostarczamy przyszłość klientom

Klienci są w centrum naszej działalności. Zachwycamy ich najwyższą jakością. Pomagamy stawiać czoła dzisiejszym wyzwaniom i tworzymy nowe rozwiązania z myślą o jutrze.

Play fair, be honest DB Schenker Value

Razem zwyciężamy

Odnosimy sukcesy wspólnie z klientami i partnerami. Pracujemy jako jeden zespół. Tworzymy rozwiązania ponad granicami i maksymalną wartość dla wszystkich.

Be one team with one goal DB Schenker Value

Gramy fair

Jesteśmy uczciwi i otwarci. Okazujemy sobie szacunek i doceniamy naszą globalną różnorodność.

Push limits DB Schenker Value

Dotrzymujemy słowa

Każdy z nas ma poczucie odpowiedzialności i dumy z pracy, którą wykonujemy. Jesteśmy dumni z wartości, które wnosimy i z naszej roli.

Take customers further DB Schenker Value

Jesteśmy jednym zespołem, mamy jeden cel

Wiemy, że najlepsze rezultaty osiągamy jako zespół. Każdego dnia podnosimy poprzeczkę i mobilizujemy się nawzajem do jeszcze lepszych wyników w tworzeniu zrównoważonego świata.

Win together DB Schenker Value

Przesuwamy granice

Patrzymy dalej, ponad to co już istnieje. Zadajemy sobie pytanie: “czy możemy zrobić to szybciej i lepiej?”. Wyzwalamy innowacyjność, która pozwala iść naprzód naszym klientom

i rozwija świat.