Skip to content


Solutions Delivery

Wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia technologiczne, aby dostarczać pełen pakiet rozwiązań cyfrowych szyty na miarę potrzeb naszych partnerów - klientów DB Schenker i wewnętrznych odbiorców. Dzięki temu rośnie konkurencyjność naszych partnerów na globalnym rynku przepływów towarowych, finansowych i informacyjnych.

Skupiamy swoje działania 5 wiodących obszarach:

Projektowanie rozwiązań i doradztwo
Dedykowani architekci świadczą profesjonalne usługi w zakresie projektowania systemów, prototypowania oprogramowania, projektowania przepływu procesów itp. oraz zapewniają dobre dopasowanie do ogólnej strategii IT.

Zawód: programista 
Łączymy architektów, deweloperów i administratorów bazy danych, aby zapewnić wymianę wiedzy i współpracę. Wspieramy ciągłe uczenie się i zapewniamy ścieżki kariery dla rozwoju osobistego.

Profesjonalne dostarczanie rozwiązań
Rozumiemy potrzeby naszych partnerów i dostarczamy elastyczne rozwiązania w celu spełnienia ich oczekiwań, wykorzystując różne podejścia do rozwoju, takie jak Waterfall, Agile, DevOps, itp.

Zaawansowane technologie
Wybieramy i stosujemy najbardziej zaawansowane technologie, aby dostarczać globalne rozwiązania informatyczne. Korzystamy z najnowocześniejszej infrastruktury ciągłego dostarczania i wykorzystujemy możliwości chmury.

Integracja
Usługi zespołu ds. integracji obejmują wsparcie w trakcie integracji (integracja ERP/WMS/TMS), doradztwo i wsparcie przez cały okres eksploatacji w celu zapewnienia indywidualnego dopasowania do każdej organizacji, zacieśnienie współpracy z klientami, zwiększenie wydajności i obniżenie kosztów przy jednoczesnej optymalizacji codziennej komunikacji z klientami.