161110_icono_product_teaser Shape Shape 161110_icono_product_teaser icon-arrow-left icon-arrow-right icon-first icon-last 161110_icono_product_teaser 161110_icono_product_teaser location-pin 161110_icono_product_teaser 161110_icono_product_teaser contact-desktop-white careers-desktop-white

Przyłącz się i ciesz się z nami!

Lubimy spędzać czas razem, dzielimy się swoimi pasjami I świetnie się bawimy. Razem uczymy się tańczyć kubańską salsę czy fotografii. Ale najwiekszą naszą wspólną pasją są gry. Po godzinach gramy w gry planszowe, VR, organizujemy FIFA rozgrywamy turnieje w piłkarzyki. Każde takie przyjemne zdarzenie jest tez dla nas okazją do zbierania funduszy na cele dobroczynne w ramach naszych programów wolontariackich.KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ PO PROGRAMISTACH :-)

"Niedługo po tym, gdy zaczęliśmy pracę w naszej firmie, zorientowaliśmy się, że dzielimy wspólne pasje - jedną z nich były gry wideo i planszowe (kto by się tego spodziewał po programistach). Jasne było, że fajnie byłoby pograć razem. Zorganizowaliśmy spotkanie i jak się okazało był to fantastyczny wieczór z grami przygodowymi, strategicznymi i Playstation VR. Wszyscy bawili się świetnie, a niektórzy mówili nawet, że nie wiedzieli, że można tak dobrze bawić się bez alkoholu ;) Wiadome było, że musimy spotykać się częściej i tak oto powstało nieoficjalne kółko planszówkowe. Spotykamy się czasem w biurze i próbujemy zachęcić do gry coraz większe grupy."
Artur