Shape Shape 161110_icono_product_teaser icon-arrow-left icon-arrow-right icon-first icon-last 161110_icono_product_teaser 161110_icono_product_teaser location-pin 161110_icono_product_teaser 161110_icono_product_teaser contact-desktop-white careers-desktop-white

Przywództwo

„Naszym celem jest być organizacją wybitną. Dlatego szukamy wybitnych ludzi. Aby przyciągnąć najlepszych ludzi i sprawić, by pozostali z nami, potrzebujemy Liderów Klasy A. 
Czym cechuje się Lider Klasy A? To ktoś, kto:

Po pierwsze – podejmuje działania.

Po drugie – w naturalny sposób przestrzega naszych wartości i promuje je.

Liderzy powinni pomagać pracownikom w osiąganiu ich celów, dawać przykład, dostarczać konstruktywnych informacji zwrotnych i wspierać ich rozwój. W takim środowisku można tworzyć rzeczy wybitne”

Przemek Głębocki
General Manager, Technology Solution Centerleadership
„Bycie liderem to podejmowanie decyzji, lepiej jest podjąc błędną decyzję niż nie podjąć jej wcale. To również przyzwolenie, aby inni popełniali błędy i uczyli się na swoich błędach stawać się coraz lepszymi w tym, co robią“

Jakub
Head of IT Service Desk Hub EME


„W szybko zmieniającym się środowku IT ludzie potrzebują otwartych umysłów, elastyczności  i szybkiej adaptacji. Dlatego szukają silnych i inspirujących liderów, którzy będa ich napędzać do ciągłego rozwoju. Wierzę, że jako dobry lider powinnam sprawić, aby ludzie czuli sie komfortowo eksprymentując, ucząc się i odkrywając nowe sposoby i  podejście do swojej pracy. Największym sukcesem dla lidera jest obserwowanie ludzi, którzy są ciekawi wszystkiego i każdego dnia wykorzystują swój potencjał w znajdowaniu lepszych rozwiązań, nawet, jesli czasem nie są skuteczne. Uwielbam prowadzić, nie zarządzać ludźmi."

Honorata
Head of Quality Control

 


Więcej na dbschenker.com