161110_icono_product_teaser Shape Shape 161110_icono_product_teaser icon-arrow-left icon-arrow-right icon-first icon-last 161110_icono_product_teaser 161110_icono_product_teaser location-pin 161110_icono_product_teaser 161110_icono_product_teaser contact-desktop-white careers-desktop-white

Kontaktinformācija

Juridiskā adrese / loģistika-noliktava 
Schenker SIA
Katlakalna iela 11c 
Rīga, LV-1073
Latvija
Tālr.: +371 67800087
Fakss: +371 67800047
lv.dl.rix.info@dbschenker.com


Birojs - administrācija / terminālis 
Schenker SIA
Biksēres iela 6
Rīga, LV-1073
Latvija
Tālr.: +371 67800087
Fakss: +371 67800047
lv.dl.rix.info@dbschenker.com

Jūs varat sazināties ar tirdzniecības nodaļu pa e-pastu lv.sm.sales@dbschenker.com


Tirdzniecības pārstāvji:

Baiba Āboltiņa

Tirdzniecības pārstāvis sauszemes pārvadājumiem
Tālr: +371 67800104
Fakss: +371 67800100
Mobile: +371 27199217
baiba.aboltina@dbschenker.com

Marianna Surova
 
Tirdzniecības pārstāvis sauszemes pārvadājumiem
Tālr.: +371 67800106
Fakss: +371 67800100
Mobile: +371 27882021
marianna.surova@dbschenker.com

Mārīte Adijāne 

Tirdzniecības pārstāvis sauszemes pārvadājumiem
Tālr.: +371 67870322
Fakss: +371 67800100
Mobile: +371 25456822
marite.adijane@dbschenker.com

Edgars Gaveiko
Tirdzniecības pārstāvis sauszemes pārvadājumiem
Tālr.:: +371 67870320
Fakss: +371 67800100
Mobile: +371 25738912
edgars.gaveiko@dbschenker.com

Tatjana Jefimova 
Tirdzniecības pārstāvis jūras kravu pārvadājumiem
Tālr.: +371 67800072
Fakss: +371 67068800
Mobile: +371 28611422
tatjana.jefimova@dbschenker.com

Zanda Logina 

Tirdzniecības pārstāvis sauszemes pārvadājumiem
Tālr.: +371 67800050
Fakss: +371 67800100
Mobile: +371 29489861
zanda.logina@dbschenker.com

Rozālija Martirosjana
Tirdzniecības pārstāvis sauszemes pārvadājumiem
Tālr.:: +371 67870306
Fakss: +371 67800100
Mobile: +371 29113922
rozalija.martirosjana@dbschenker.com

Česlavs Margevičs
Tirdzniecības pārstāvis sauszemes pārvadājumiem
Tālr.:: +371 67870321
Fakss: +371 67800100
Mobile: +371 25738912
ceslavs.margevics@dbschenker.com

Gvido Bušmanis

Tirdzniecības pārstāvis sauszemes pārvadājumiem
Tālr.:: +371 67800067
Fakss: +371 67800100
Mobile: +371 29168859
gvido.busmanis@dbschenker.com

Aiga Aišpure

Tirdzniecības pārstāvis jūras kravu pārvadājumiem
Tālr.: +371 67668390
Fakss: +371 67068800
Mobile: +371 25617175
aiga.aispure@dbschenker.com

Anna Kirejeva 
Iekšzemes transporta ražošanas nodaļas un termināla vadītāja
Tālr.: +371 67800068
Fakss: +371 67800094
anna.kirejeva@dbschenker.com


Pilno un salikto kravu (>2500 kg) pārvadājumi
*
DB SCHENKERdirect
Ražošanas nodaļa


Starptautiskā transporta koordinatori:

Inga Husnutdinova 
Valsts: RU, BY, UA, KZ, UZ, TM
Tālr.: +371 67800080
Fakss: +371 67800094
Mobile: +371 28383807
inga.husnutdinova@dbschenker.com

Raivis Muižnieks 
Valsts: PL, CZ, SK, HU, GB, CS, RO, BG, ES, PT, GR, TR, DK un pārējas Eiropas valstis.
Tālr.: +371 67800046
Fakss: +371 67800044
Mobile: +371 28300232
raivis.muiznieks@dbschenker.com

Viktors Artemjevs 
Valsts: LT, EE
Tālr.: +371 67800084
Fakss: +371 67800088
Mobile: +371 29400448
viktors.artemjevs@dbschenker.com

Viktors Petrovs
Valsts: FI, RS, TR
Tālr.: +371 67800030
Fakss: +371 67800088
Mobile: +371 28690969
viktors.petrovs@dbschenker.com

Janis Remess
Valsts: SE, NO
Tālr.:+371 67800038
Fakss: +37167870312
Mobile: +371 29252786
janis.remess@dbschenker.com

Gundars Šulbergs
Starptautiskā transporta ražošanas nodaļas vadītājs
Tālr.: +371 67800085
Fakss: +371 67800088
Mobile: +371 26422399
Gundars.sulbergs@dbschenker.com


Krišjānis Leitis
Valsts: DE, AT, CH, NL, BE, UK
Tālr.: +371 67870305
Fakss: +371 67800088
Mobile: +371 28605160
krisjanis.leitis@dbschenker.com

Alisa Micika

Valsts: FR
Tālr.:+371 67800053
Fakss: +371 67800088
Mobile: +371 29191259
alisa.micika@dbschenker.com


Salikto kravu pārvadājumi

Klientu servisa nodaļa
Jūs varat sazināties ar klientu servisa nodaļu pa e-pastu
export.lv@dbschenker.com vai import.lv@dbschenker.com
 

IEVEDUMS / IMPORTS (import.lv@dbschenker.com)

*DB SCHENKERsystem, salikto kravu pārvadājumi (<2500 kg)

Endija Pavlovska
Klientu apkalpošanas un biznesa atbalsta funkciju vadītāja
Tālr.: +371 67870317
Fakss: +371 67800088
Mobile: +371 29359883
endija.pavlovska@dbschenker.com

Sandra Iga    
Pasūtījumu pieņemšana ievedumam/importam 
Tālr.: +371 67800313        
Mobile: +371 26333736    
Fakss: +371 67800088
lv.sm.import@dbschenker.com

Sintija Zeltiņa 

Valsts: PL, IT, FR, TR
Tālr.: +371 67800103
sintija.zeltina@dbschenker.com

Agnese Puškarjova 

Valsts: DK
Tālr.: +371 67800036
agnese.puskarjova@dbschenker.com

Zanda Dronka 

Valsts: DE, LT
Tālr.: +371 67800083
zanda.dronka@dbschenker.com

Sandra Iga

Valsts: NL
Tālr.: +371 67800313        
Mobile: +371 26333736    
sandra.iga@dbschenker.com

Ilona Guravska 
        
Valsts: EE, FI, NO, SE    
Tālr.: +371 67800092        
Mobile: +371 26464289    
ilona.guravska@dbschenker.com

IZVEDUMS / EKSPORT
S (export.lv@dbschenker.com)
* DB SCHENKERsystem, DB SCHENKERparcel

Ekspeditori:

Veronika Davidova-Urtāne 
Valsts: NO, FI, EE, LT, BY
Tālr.: +371 67800109    
Mobile: +371 28600910
veronika.davidova-urtane@dbschenker.com

Airita Vintiša           

Valsts: EU valstis, UA, SE, DB SCHENKERparcel uz EU
Tālr.: +371 67800105
Mobile: +371 29142200
airita.vintisa@dbschenker.com

Līga Biezā         

Valsts: RU        
Tālr.: +371 67800042        
liga.bieza@dbschenker.com

Iekšzemes pārvadājumi

* DB SCHENKERdomestic, DB SCHENKERparcel

Linda Izaka-Medvedeva 

Tālr.: +371 67800056
Mobile: +371 26154499
linda.izaka@dbschenker.com

Lidija Solovjova

Tālr.: +371 67800062
Mobile: +371 28334437
Lidija.Solovjova@dbschenker.com

Egija Āboltiņa

Tālr.: +371 67800319
Mobile: +371 26443440


Jūs varat sazināties ar gaisa transporta nodaļu pa e-pastu lv.dl.rix.air@dbschenker.com


Ainārs Āboltiņš 
Gaisa pārvadājumu nodaļas vadītājs
Tālr.: +371 67068803
Fakss: +371 67068800
Mobile: +371 29735860
ainars.aboltins@dbschenker.com


Aija Jeskevica
Gaisa kravu transporta ekspeditore
Tālr.: +371 67870302
Fakss: +371 67068800
aija.jeskevica@dbschenker.com


Marija Aļeksejeva
Gaisa kravu transporta ekspeditore / Imports
Tālr.: +371 67068801
Fakss: +371 67068800
marija.aleksejeva@dbschenker.com


Jūlija Safina 
Fairs & Exhibitions (DB SCHENKERfairs)
Latvija
Tālr.: +371 67870316
Fakss: +371 67068800
Mobile: +371 27099465
julija.safina@dbschenker.com

Jūs varat sazināties ar jūras transporta nodaļu pa e-pastu lv.dl.rix.ocean@dbschenker.com


Fēlikss Matulis 
Jūras kravu nodaļas vadītājs
Tālr.: +371 67207506
Fakss: +371 67068800
Mobile: +371 29225335
felikss.matulis@dbschenker.com

Renāte Ņikitina
Jūras kravu transporta ekspeditore
Latvija
Tālr.: +371 67870301
Fakss: +371 67068800​​​​​​​
renate.zaltane@dbschenker.com​​​​​​​

Sergejs Zaborovskis 
Dzelzceļa pārvadājumu attīstības vadītājs
Tālr.: +371 67207516
Fakss: +371 67800099
Mobile: +371 25622990
sergejs.zaborovskis@dbschenker.com


Jevgēnijs Semuha 
Dzelzceļa pārvadājumu ekspeditors
Tālr.: +371 67800045
Fakss: +371 67800099
Mobile: +371 29247637
jevgenijs.semuha@dbschenker.com


Kirils Solovjovs 
Dzelzceļa pārvadājumu ekspeditors
Tālr.: +371 67870309
Fakss: +371 67800099
Mobile: +371 29107333
kirills.solovjovs@dbschenker.com


Viktorija Vasiļevska 
Dzelzceļa pārvadājumu ekspeditore un Tirdzniecības pārstāvis dzelzceļa pārvadājumiem
Tālr.: +371 67800060
Fakss: +371 6780009
Mobile: +371 29146470
viktorija.vasilevska@dbschenker.com

Jūs varat sazināties ar muitošanas nodaļu pa e-pastu lv.dl.rix.customs@dbschenker.com
 


Sanita Grantiņa 
Vecākā muitošanas speciāliste
Tālr.: +371 67800043
Fakss: +371 67800044
sanita.grantina@dbschenker.com
 


Kristīne Litvinska 
Muitošanas speciāliste
Tālr.: +371 67068802
Fakss: +371 67068800
kristine.litvinska@dbschenker.com
 


Aleksandrs Pavlovskis 
Speciālists INTRASTAT, VM un DRN jautājumos
Latvija
aleksandrs.pavlovskis@dbschenker.com​​​​​​​

Imants Petrovs
Projektu vadītājs
Latvija
Tālr. +371 67870334
Mobile +371 27862770
imants.petrovs@dbschenker.com

Māris Kleinbergs 
Valdes loceklis
Tālr.: +371 67800078
Fakss: +371 67800047
maris.kleinbergs@dbschenker.com


Ilva Saulīte 
Finanšu direktore
Tālr.: +371 67800091
Fakss: +371 67800047
Mobile: +371 29410869
ilva.saulite@dbschenker.com


Jūlija Vasiļkova 
Dzelzceļa loģistikas un pārvadājumu direktore
Tālr.: +371 67800066
Fakss: +371 67800047
Mobile: +371 26334678
julija.vasilkova@dbschenker.com


Vija Balode 
Loģistikas direktore
Tālr.: +371 67800090
Mobile: +371 20376869
vija.balode@dbschenker.com


Armands Zagurilo 
Pārdošanas un mārketinga vadītājs
Tālr.: +371 67800032
Fakss: +371 67800047
Mobile: +371 25685679
armands.zagurilo@dbschenker.com


Antra Baumane
Personāla vadītāja
Tālr.: +371 67870310
Fakss: +371 67800054
Mobile: +371 29737556
antra.baumane@dbschenker.com


Gundars Bošs 
Nekustamo īpašumu pārvaldnieks
Tālr.: +371 67800101
Fakss: +371 67800047
Mobile: +371 29299001
gundars.boss@dbschenker.com


Mairis Zvirgzdiņš 
Sauszemes pārvadājumu nodaļas vadītājs 
Tālr.: +371 67800061
Fakss: +371 67800100
Mobile: +371 26193111
mairis.zvirgzdins@dbschenker.com

Maija Lanka
Kvalitātes vadītāja
Tālr.: +371 67870318
Fakss: +371 67800077
maija.lanka@dbschenker.com

 

Antra Baumane 
Personāla vadītāja
Latvija
Tālr.: +371 67870310
Fakss: +371 67800054
Mobile: +371 29737556
antra.baumane@dbschenker.com