Skip to content


Dajemy wybór

Smart Workplace, nasz nowy model, w którym to Ty wybierasz gdzie i jak pracujesz.

Elastyczne podejście

Myśląc o naszym post-pandemicznym modelu działania, odkryliśmy, że pracownicy mają bardzo zróżnicowane potrzeby. Jest jednak jedna rzecz, której oczekują wszyscy – możliwości wyboru. Nasza odpowiedź na te potrzeby to Smart Workplace, rozwiązanie dające dużą swobodę w zakresie sposobu i miejsca wykonywania zadań. Będąc częścią naszego zespołu możesz, po uzgodnieniu z przełożonym, zdecydować się na jeden z trzech oferowanych przez nas trybów pracy.

Dom czy biuro? Wybierz miejsce dla siebie

Smart Remote, Smart Hybrid i Smart Office – to nasze trzy sposoby pracy. Co to oznacza? Niektórzy z naszych kolegów wybierają pracę zdalną, a inni wolą przychodzić do biura prawie codziennie. Możemy też dzielić swój czas pracy pomiędzy domem a biurem w sposób hybrydowy.

Dajemy więcej

Praca w domu powinna być równie komfortowa jak w siedzibie firmy. Dlatego zapewniamy wyposażenie techniczne oraz dofinansowanie kosztów prądu i Internetu tym, którzy więcej czasu będą spędzać w swoich prywatnych biurach. Z drugiej strony pracownicy przyjeżdżający do firmy mogą zarezerwować bezpłatne miejsca parkingowe i korzystać z przeróżnych udogodnień wellbeingowych oraz wyposażenia jakie zapewniamy na miejscu.

Nasze trzy tryby pracy

Symbol of a warehouse

Smart Office

Dla tych, którzy nie potrafią żyć bez towarzystwa innych ludzi i wygody biura. W tym trybie pracy nasi pracownicy spędzają większość czasu w siedzibie firmy, mając jednak możliwość pracy z domu od czasu do czasu.

customer service outline

Smart Hybrid

Dla tych, którzy w równym stopniu cenią elastyczność i komfort. W modelu Smart Hybrid możesz dzielić swój czas pracy między domem i biurem, korzystając z najlepszych stron obu rozwiązań.

logistic_white-collar-worker

Smart Remote

Dla tych, którzy cenią sobie pracę zdalną i są mistrzami samoorganizacji. W tym trybie Twój dom stanie się dosłownie Twoim miejscem pracy. Biuro będziesz odwiedzać tylko przy ważnych okazjach, jak spotkania zespołu czy szkolenia.

Co wyróżnia model Smart Workplace?

.

Stworzyliśmy go razem

Myśląc o naszym przyszłym modelu pracy, wielokrotnie pytaliśmy naszych pracowników o ich opinie i pomysły.

Zapewnia elastyczność

Nic nie jest wyryte w kamieniu. Oznacza to, że możesz zmienić tryb pracy, jeśli tego potrzebujesz. Staramy się dostosowywać do aktualnych okoliczności niezależnych od nas.

Zostanie z nami na dłużej

Smart Workplace to nasz docelowy model pracy i będzie z nami również gdy pandemia się skończy. Dostosowaliśmy wszystkie procesy, aby zapewnić komfort i efektywność całego zespołu.

Uwzględnia różne punkty widzenia

Oprócz perspektywy pracowników, braliśmy pod uwagę specyfikę naszej pracy, oczekiwania naszych partnerów oraz możliwości firmy.

Chcesz pracować SMART? Sprawdź nasze oferty pracy!