Skip to content


Proces rekrutacyjny

Sprawdź jak możesz dołączyć do naszego zespołu. Cały proces, od przesłania aplikacji aż do otrzymania informacji zwrotniej nie powinien zająć więcej nić dwa tygodnie.

Wyślij aplikację za pomocą formularza online.

Zadamy Ci kilka podstawowych pytań dotyczących Twojego doświadczenia oraz motywacji. Z chęcią zamienimy też kilka zdań po angielsku.

Zaprosimy Cię na spotkanie w naszym biurze lub online. W rozmowie kwalifikacyjnej wezmą udział rekruter, ekspert techniczny oraz lider zespołu. Możesz spodziewać się testów, case studies i dobrej kawy.

Szanujemy Twój cenny czas, dlatego niezależnie od wyniku otrzymasz od nas feedback.

Zwiększ swoje szanse na wymarzoną pracę

Recruiter_2 article pic

Pokaż swoje mocne strony

Zaprezentuj się poprzez czytelne CV. Podczas rozmowy opowiedz coś o sobie, abyśmy mogli lepiej się poznać. Porozmawiajmy nie tylko o sprawach zawodowych, ale także o hobby i zainteresowaniach. Chętnie posłuchamy. Uśmiechaj się i miej pozytywne nastawienie. Kluczem jest odpowiednie podejście. Zadawaj jak najwięcej pytań. Pomoże ci to lepiej poznać nas i twoje potencjalne stanowisko.

- Edyta, Rekruterka
Recruiter_2 article pic

Dobry start to podstawa

Podczas naszego dwudniowego szkolenia onboardingowego zadbamy o to, abyś w miłej atmosferze zapoznał się z nowymi zadaniami i poznał swój zespół. Onboarding to jeden z najważniejszych procesów w naszej firmie. Wciąż podnosimy jakość szkoleń wprowadzających, dzięki opiniom zbieranym co miesiąc od nowych koleżanek i kolegów.

- Marika, HR Business Partner

Oferty pracy

Najczęściej zadawane pytania

Chcesz wiedzieć więcej na temat rekrutacji oraz pracy w naszej firmie? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Tak, jeden dzień w tygodniu można pracować w domu. Obecnie w trakcie epidemii COVID-19 większość pracowników przeszło na pracę zdalną. W biurze pracują jedynie osoby chętne.

Tak, jeśli w innym projekcie jest wolne stanowisko i pomyślnie przejdziesz proces rekrutacji wewnętrznej.

To zależy od Twoich preferencji, możesz wybrać pomiędzy umową o pracę a umową B2B.

Tak, zazwyczaj trwa on trzy miesiące.

Wszystkie informacje dotyczące procesu rekrutacji znajdują się powyżej w sekcji "Proces rekrutacji".

Tak, po każdym etapie rekrutacji udzielimy Ci informacji zwrotnej.

Nie możemy zagwarantować Ci możliwości poznania wszystkich członków Zespołu podczas procesu rekrutacyjnego, ale poznasz przynajmniej 1 osobę, która w trakcie rozmowy będzie pełniła rolę eksperta technicznego.