Találja meg pontosan, amit keres

  • Kérjük, válassza ki a helyszínt és a nyelvet

  • Helyszín
    Młochów, Mazowieckie, Lengyelország
    Pozíció szint
    szakemberek
    Foglalkoztatás típusa, Munka típusa
    Full time
    Kiadási dátum, azonosítósz.
    , 327182

    Az Ön feladatai

    Wybrana osoba będzie odpowiedzialna m.in. za:
    • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem pracowników,
    • Terminowe przyjęcia dostaw i wydań towarów,
    • Kompletowanie zamówień i wyjaśnianie reklamacji,
    • Kontakt z klientem,
    • Tworzenie standardów procesowych,
    • Przestrzeganie w pracy standardów bezpieczeństwa,
    • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług.

    Twój profil:

    • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i znasz procesy magazynowe,
    • Posiadasz uprawnienia do prowadzenia wózków jezdnych (wymagane UDT II WJO) i doświadczenie w ich obsłudze,
    • Umiesz skutecznie i efektywnie wykorzystać powierzone Ci zasoby: ludzi, czas, sprzęt,
    • Masz doświadczenie w obsłudze komputera oraz pakietu MS Office,
    • Masz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
    • Konstruktywnie współpracujesz z innymi,
    • Masz podstawową wiedzę z zakresu prawa pracy,
    • Jesteś osobą obowiązkową i godną zaufania.
    Nasza oferta:
    • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna),
    • Miejsce pracy: ul. Kasztanowa 152, 05-831, Młochów,
    • Praca zmianowa,
    • Dwukrotnie wyższy niż ustawowy dodatek za pracę w godzinach nocnych,
    • Możliwość rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,
    • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (wolontariat),
    • Możliwość korzystania z ZFŚS,
    • Możliwość dofinansowania nauki - kursy doszkalające, językowe czy studia,
    • Dodatkowe środki do wykorzystania na platformie benefitowej raz w miesiącu,
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,
    • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
    • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

    Követelmények

    UWAGA: W formularzu aplikacyjnym, prosimy, wybierz rolę, na którą aplikujesz: Brygadzista terminalu (Oddział Młochów)

    Az ajánlatunk

    W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 78 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

    További információ található az adatvédelmi irányelvünkben.