Trova esattamente ciò che stai cercando

  • Per favore selezionare la località e la lingua

  • Località
    Łódź, Łódzkie, Polonia
    Livello di carriera
    Professionals
    Tipo di impiego, Tipo di lavoro
    Full time
    Data di pubblicazione, N. ID
    , 327169

    Le tue attività

    Zakres zadań:
    • Identyfikowanie potrzeb jakościowych i operacyjnych klientów wewnętrznych i zewnętrznych oraz proponowanie innowacyjnych rozwiązań.
    • Uczestnictwo w budowaniu kultury Lean;
    • Rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych klientów z uwzględnieniem standardów jakościowych DB Schenker;
    • Zapewnienie jakości usług świadczonych klientom poprzez wysokiej jakości współpracę operacyjną z przewoźnikami i kurierami;
    • Koordynacja bieżącej realizacji usług transportowych poprzez zapewnienie dostępności niezbędnego taboru oraz optymalne wykorzystanie floty;
    Oczekiwania wobec Kandydata:
    • Doświadczenie w branży TSL lub na podobnym stanowisku.
    • Współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji, a także z partnerami zewnętrznymi.

      Mile widziane:
    • Dostarczanie informacji szybko, rzeczowo i w zrozumiały sposób;
    • Szybkie działanie w z związku z nieoczekiwanymi wydarzeniami;
    • Odpowiedzialność za swoje działania i ich rezultaty;
    • Efektywne zarządzanie czasem, zasobami i sprzętem;
    • Otwartość na pracę w systemie trzyzmianowym;
    • Znajomość pakietu Microsoft Office;

    Requisiti

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (wynagrodzenie podstawowe+premia miesięczna);
    • Miejsce pracy: ul. Nowe Sady 11/13 94-104 Łódź;
    • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (wolontariat);
    • Możliwość korzystania z ZFŚS;
    • Dodatkowe środki do wykorzystania na platformie benefitowej raz w miesiącu;
    • Możliwość dofinansowania nauki - kursy doszkalające, językowe czy studia;
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport;
    • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
    • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

    La nostra offerta

    Ulteriori informazioni sono disponibili nella nostra politica sulla privacy dei dati.