Najděte přesně to, co hledáte

  • Vyberte prosím svou zemi a jazyk

  • Pozemní přepravy

    Specjalista ds. administracji ruchu

    Lokalita
    Toruń, Kuyavian-Pomerania, Polsko
    Career Level
    Specialisti
    Typ pracovního poměru, Typ pracovní pozice
    Full time
    Datum vydání, ID-Nr.
    , 328847

    Vaše úkoly

    Zakres obowiązków:
    • Rozliczanie z pracy kierowców i przewoźników oraz zapewnienie obiegu dokumentów zwrotnych, raportu kasowego oraz rozliczenie systemowe palet zwrotnych;
    • Kompletna i poprawna archiwizacja dokumentów;
    • Realizacja celów jakościowych - terminowość dokumentów zwrotnych, terminowość odwozu, terminowość pobrań, braki potwierdzeń, raportowanie, obsługa dedykowanej skrzynki mailowej.

    Požadavky

    Oczekiwania wobec kandydata:
    • Komunikatywność;
    • Zaangażowanie w pracę;
    • Determinacja w realizacji celów;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Obsługa poczty;
    • Średniozaawansowany poziom MS Excel.
    Mile widziane:
    • Myślenie analityczne;
    • Kreatywność;
    • Rzetelność.
    Nasza oferta:
    • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna);
    • Miejsce pracy: ul. Przelot 72, 87-100 Toruń;
    • Możliwość rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń;
    • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (wolontariat);
    • Możliwość korzystania z ZFŚS;
    • Możliwość dofinansowania nauki - kursy doszkalające, językowe czy studia;
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport;
    • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
    • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

    Naše nabídka

    W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 78 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

    Kontakty

    Schenker Deutschland AG is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

    Více informací naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.