興味のある職種を探す

  • 地域と言語を選択

  • 陸上輸送

    Młodszy Specjalista ds. Obsługi Logistycznej

    ロケーション
    Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, ポーランド
    キャリアレベル
    プロフェッショナルズ
    職種, 職種
    Full time
    発行日, ID番号
    , 326840

    タスク

    Zakres zadań:
    • Obsługa WMSa (SAP);
    • Systemowa obsługa wydań towaru na produkcję klienta;
    • Przygotowywanie zleceń dla pracowników magazynu;
    • Awizowanie odbiorów przesyłek;
    • Wyjaśnianie rozbieżności magazynowych;
    • Kontakt z działem planowania, zakupów klienta.

    要求事項

    Oczekiwania wobec Kandydata:
    • Wykształcenie minimum średnie;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu;
    • Umiejętność priorytetyzowania zadań;
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
    • Otwartość na poszerzanie wiedzy;
    • Wychodzenie z inicjatywą;
    • Odpowiedzialność za powierzone zadania i doprowadzanie ich do końca.
    Mile widziane:
    • Znajomość SAPa;
    • Doświadczenie w pracy w magazynie;
    • Doświadczenie w pracy w obszarze obsługi klienta.
    Nasza oferta:
    • Miejsce pracy: Dachtery 3, 85-820 Bydgoszcz;
    • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna);
    • Wsparcie w okresie wdrożenia;
    • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń;
    • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych;
    • Możliwość korzystania z ZFŚS;
    • Możliwość dofinansowania nauki - kursy doszkalające, językowe czy studia;
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport;
    • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
    • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

    当社からのオファー

    W DB Schenker kształtujemy przyszłość logistyki. Nasz zespół to 76 000 profesjonalistów na całym świecie. Każda osoba jest kluczowa i ważna oraz kreuje naszą przyszłość. Oprócz osiągania celów zespołowo, stawiamy także na rozwój osobisty i odkrywanie Twojego indywidualnego potencjału. Jeśli chcesz rozpocząć karierę, która daje Ci możliwości oraz wyzwania dołącz do nas! Jesteśmy organizacją, która cały czas idzie do przodu. #whatMattersToYou

    当社のプライバシーポリシーは、サイトを通じてのクッキーの使用を含め、データの収集と処理を完全に認識し、適切な情報に基づいて決定を下せるようにすることを目的としています。ただし、クッキーの設定はいつでも変更できます。

    詳しくは、データプライバシーポリシーをご覧ください。