興味のある職種を探す

  • 地域と言語を選択

  • 陸上輸送

    Kontroler jakości w magazynie logistycznym

    ロケーション
    Komorniki, Wielkopolskie, ポーランド
    キャリアレベル
    プロフェッショナルズ
    職種, 職種
    Full time
    発行日, ID番号
    , 326873

    タスク

    Zakres zadań:
    • Administracyjna obsługa procesów magazynowych,
    • Kontrola ilościowa i jakościowa produktów,
    • Weryfikacja stanów magazynowych,
    • Raportowanie jakościowych KPI,
    • Sporządzanie raportów i analiz,
    • Odpowiadanie na reklamacje, analizowanie ich przyczyn i opracowywanie działań korygujących,
    • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z audytami jakościowymi,
    • Mailowy i telefoniczny kontakt z klientem.

    Wymagania:
    • Umiejętności obsługi komputera, w szczególności MS Excel i MS Outlook,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność w realizacji zadań,
    • Chęć podążania za standardami firmy i klienta,
    • Komunikatywność,
    • Staranność/dokładność,
    • Wysoki poziom kultury osobistej,
    • Pozytywne nastawienie,
    • Doświadczenie w branży logistycznej.
    Mile widziane:
    • Doświadczenie w obsłudze informatycznego systemu zarządzania magazynem (WMS),
    • Umiejętność czytania rysunków technicznych.

    要求事項

    Miejsce pracy:
    ul. Diamentowa 1, 62-052, Komorniki
    Co oferujemy:
    • Szacunek, uczciwość, wsparcie;
    • Stabilność zatrudnienia;
    • Brak korporacyjnej presji;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;
    • Możliwość korzystania z ZFŚS;
    • Dodatkowe środki do wykorzystania na platformie benefitowej raz w miesiącu;
    • Możliwość dofinansowania nauki - kursy doszkalające, językowe czy studia;
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport;
    • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
    • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.
    • Czynne uczestnictwo w budowaniu zespołu (zaangażowanie, atmosfera, odpowiedzialność);
    • Zdobywanie doświadczenia i możliwość rozwoju zawodowego.

    当社からのオファー

    W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 78 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

    当社のプライバシーポリシーは、サイトを通じてのクッキーの使用を含め、データの収集と処理を完全に認識し、適切な情報に基づいて決定を下せるようにすることを目的としています。ただし、クッキーの設定はいつでも変更できます。

    詳しくは、データプライバシーポリシーをご覧ください。