Znajdź dokładnie to, czego szukasz

  • Wybierz swoją lokalizację i język

  • Operacje

    IT Manager w Klastrze NEE (Infrastruktura IT)

    Lokalizacja
    Warszawa, Mazowieckie, Polska
    Career Level
    Specjalisci
    Rodzaj zatrudnienia, Typ pracy
    Full time
    Data publikacji, nr ID
    , 321635

    Twoje zadania

    Do naszego Zespołu poszukujemy lidera na stanowisko IT Managera dla Klientów w klastrze Europy Północno-Wschodniej.
    Dołącz do transformacji cyfrowej w jednej z największych firm logistycznych na świecie. Naszą siłą jest różnorodność, czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Dostarczaj przyszłość Klientom w Schenker, najbardziej rozpoznawalnej firmie logistycznej w Polsce!
    Jakie są główne obowiązki i wyzwania na tym stanowisku?
    • Wdrażanie strategii i rozwój technologii w obszarze infrastruktury informatycznej wykorzystywanej w krajach klastra północno-wschodniego;
    • Nadzór i administrowanie fizyczną oraz chmurową infrastrukturą serwerową w klastrze, w tym zapewnienie wysokiej dostępności i wydajności systemów;
    • Prowadzenie, motywowanie i rozwijanie zespołu odpowiedzialnego za rozwój i utrzymanie infrastruktury informatycznej;
    • Zarządzanie i koordynowanie procesem migracji lokalnych rozwiązań do globalnych rozwiązań infrastruktury;
    • Zarządzanie budżetem na inwestycje w infrastrukturę;
    • Budowanie partnerskich relacji z naciskiem na sukces i satysfakcję klienta wewnętrznego i zewnętrznego.
    Czego potrzebujesz, aby odnieść sukces w tej rekrutacji?
    • Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, zespołami projektowymi, w tym również zespołami rozproszonymi;
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (C1);
    • Znajomość technologii chmurowych tj Microsoft Azure i Cisco Meraki, znajomość rozwiązań sieciowych WAN, LAN, WLAN;
    • Doświadczenie w budowaniu relacji z kierownictwem wyższego szczebla i kluczowymi interesariuszami po stronie klienta;
    • Co najmniej 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami i świadczeniu usług (SCRUM, ITIL, Prince);
    • Umiejętności organizacyjne i komunikacyjne, z naciskiem na zarządzanie priorytetami i wyznaczanie celów;
    • Umiejętność analizy i rozumienie biznesu, potrzeb i wyzwań branży logistycznej;
    • Wykształcenie wyższe, preferowane w dziedzinie informatyki, analizy biznesowej lub logistyki.

    Wymagania

    Co oferujemy?
    Kultura i rozwój:
    • Możliwość udziału w corocznych wydarzeniach firmowych;
    • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych;
    • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń;
    • Możliwość uzyskania dofinansowania do edukacji po przepracowanym roku (studia podyplomowe, szkolenia, kursy);
    • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach globalnej korporacji: rekrutacje wewnętrzne pozwalają wielu naszym pracownikom zdobywać nowe doświadczenia zarówno w strukturach DB Schenker w Polsce, jak i w oddziałach naszej firmy za granicą.
    Benefity:
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Medicover oraz karty Multisport;
    • Możliwość dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego oraz ubezpieczenia na życie;
    • Możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia za polecenie znajomych do pracy.

    Nasza oferta

    Dalsze informacje na ten temat znajdują się w naszej Polityce prywatności.