Znajdź dokładnie to, czego szukasz

  • Wybierz swoją lokalizację i język

  • Transport Ladowy

    Operator Wózka Widłowego/ Magazynier (UDT)

    Lokalizacja
    Kraków, Małopolskie, Polska
    Career Level
    Specjalisci
    Rodzaj zatrudnienia, Typ pracy
    Full time
    Data publikacji, nr ID
    , 324067

    Twoje zadania

    Co oferujemy:

    • Praca zmianowa, od poniedziałku do piątku - weekendy wolne,
    • Benefity: dofinansowanie opieki medycznej, karty sportowej, ubezpieczenia + możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego,
    • Wynagrodzenie: zasadnicze + premia co miesiąc,
    • Dwukrotnie wyższy niż ustawowy dodatek za pracę w godzinach nocnych,
    • Zatrudnienie od zaraz.
    Co jest dla nas ważne:
    • Twoje rzetelne podejście do pracy i chęć poznania firmy, w tym standardów obsługi naszych klientów i procesów operacyjnych w terminalu,
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
    • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego (UDT).,
    • Przestrzegasz w pracy standardów bezpieczeństwa.

    Wymagania

    Na czym polega praca na terminalu w DB Schenker:

    • Rozładunek aut,
    • Rozwożenie towaru po powierzchni terminalu i wydanie go zgodnie z warunkami kontraktowymi,
    • Kompletacja towaru z użyciem mobilnych urządzeń,
    • Zabezpieczenie towaru do transportu (foliowanie, bindowanie),
    • Załadunek aut,
    • Staranność i dbałość o przepisy BHP dla bezpieczeństwa Twojego, całego naszego zespołu i towaru, który powierzają nam klienci.

    Nasza oferta

    Dalsze informacje na ten temat znajdują się w naszej Polityce prywatności.