Znajdź dokładnie to, czego szukasz

  • Wybierz swoją lokalizację i język

  • Lokalizacja
    Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska
    Career Level
    Specjalisci
    Rodzaj zatrudnienia, Typ pracy
    Full time
    Data publikacji, nr ID
    , 324614

    Twoje zadania

    Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za realizację usługi dla naszych klientów poprzez efektywne zarządzanie zasobami i sprzętem z zachowaniem wysokich standardów jakościowych i kosztowych. Praca dyspozytora cechuje się różnorodnością, dużą dynamiką, koniecznością podejmowania własnych decyzji. Codziennością jest kontakt z kierowcami, Klientami i magazynem.
    Zakres zadań:
    • Efektywne planowanie tras dla samochodów w kolekcji i dystrybucji oraz dla połączeń liniowych,
    • Planowanie oraz koordynowanie załadunków na terminalu,
    • Kontakt z klientami oraz kierowcami,
    • Dbanie o realizację kluczowych wskaźników KPI.

    Wymagania

    Oczekiwania wobec kandydatów:
    • Otwartość na pracę w systemie 3-zmianowym,
    • Efektywne zarządzanie czasem i zasobami,
    • Branie odpowiedzialności za swoje działania i ich rezultaty,
    • Radzenie sobie z dynamiką pracy oraz z nieoczekiwanymi wydarzeniami,
    • Dostarczanie informacji szybko, rzeczowo i w zrozumiały sposób,
    • Konstruktywna współpraca z innymi,
    • Umiejętność obsługi MS Excel.
    Nasza oferta:
    • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna),
    • Miejsce pracy: ul. Przelot 72, 87-100 Toruń,
    • Możliwość rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,
    • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (wolontariat),
    • Możliwość korzystania z ZFŚS,
    • Dodatkowe środki do wykorzystania na platformie benefitowej raz w miesiącu,
    • Możliwość dofinansowania nauki - kursy doszkalające, językowe czy studia,
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,
    • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
    • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

    Nasza oferta

    Dalsze informacje na ten temat znajdują się w naszej Polityce prywatności.